hover background

Прочитано:
377

Турнір з міні-футболу

12 та 14 травня учні Лозівського колегіуму №2 взяли участь у турнірі з міні-футболу на кубок «РАДУГА-МЕТАЛІСТ 2015» серед команд м. Харкова та області. Змагання проходили на полях ФК «Металіст» та спортивного комплексу «Арсенал». Серед учасників турніру були дві команди колегіуму: вікові групи - 5-7 та 8-9 класи. За результатами турніру у віковій групі 5-7 класів команда колегіуму посіла ІІ місце, а у віковій групі 8-9 класів команда здобула перемогу, ставши найкращою командою турніру та посіла І місце. Всі переможці нагороджені почесними грамотами, медалями та отримали кубок.
А напередодні, 5-6 травня в м. Харкові дві команди футболістів колегіуму прийняли участь у турнірі з міні-футболу «Кубок Молоді 2015», де посіли призові місця: команда вікової групи 1-2 класів посіла ІІІ місце, а команда вікової групи 8-9 класів посіла І місце в змаганнях серед учнів 9-11 класів.